Parkovanie a nepriechodný chodník

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý

Dobry den. Chcem upozornit na opakujucu sa situaciu pri parkovani aut popri chodniku pozdlz sukromnej skoly na Limbovej a takisto aj pri materskej skolke. Parkovacie miesta su na urovni chodnika a auta casto zasahuju az do chodnika a nenechaju tam dostatok priestoru pre chodcov. S kocikom tadial mamicka niekedy ani neprejde. Hlavne ak je to v useku, kde je vedla chodnika hned plot. Pripadne treba auta obchadzat po trave plnej bordelu... Nebolo by mozne nejakym sposobom takymto bezohladnym vodicom naznacit (ci uz stlpikmi, retardermi, nie len ciarami) pokial mozu parkovat? Vopred vdaka za odpoved.

26. december 2018

marek

bohuzial toto je v kompetencii Mestskej policie. a kedze su to len taki panaci s malym platom, tak aj ich praca tak vyzera. nijako.
28. február 2019

Matúš G

Neriešené,.
19. jún 2022

Matúš G

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
Radosť chodiť po tomto chodníku. Z prava plot a burina, z ľava auta a do tretice nad hlavou konáre.
20. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet posielame na posúdenie (osadenie dopravných značiek) na odbor dopravy. Budeme vás informovať.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
21. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Mesto Trnava neplánuje na uvedenom parkovisku osádzať dopravné zariadenie – parkovacie dorazy, ak vozidlá neparkujú na vyznačených miestach, alebo presahujú do chodníka a nezostáva voľná šírka chodníka 1,5 m, takéto konanie je možné oznámiť na políciu, resp. tiesňovú linku 158, 159.


Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania