Parkovanie vozidiel na križovatke Študentská - A.Hlinku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Roman Gábor 26. novembra 2018

Dobrý deň bolo by možné pred priechod pre chodcov namaľovať hrubú žltú čiaru??? Kôli nezodpovedným vodičom čo nepoznajú vyhlášku.Lebo toto je už moc.Ak by cez ten priechod pre chodcov niekto išiel tak dopadne veľmi zle.A ďalšia vec veľmi zlý výhľad je do križovatky ak tam niekto takto stojí.

26. november 2018

ivana

Rovnako podotýkam, auta na študentskej oba smery parkujú v jazdných pruhoch. Cim je skomplikovany výjazd z uličiek kolmo na študentskú. Preco teda polícia nedáva pokuty daným vodičom?
Dakujem
27. november 2018

Michal

Jazdím tade každý deň. Nerád sa zastávam porušovania predpisov, ale verím, že parkovanie v tej časti poslúži Trnavčanom všetkým - viď jarmok a podobné udalosti. Ja tam síce neparkujem, ale vtedy je tam vždy veľa áut, ktorý by sa inam nenatlačili.
Čo by som navrhol ja, je urobiť pred križovatkami plochy so zákazom parkovanie, aby vodiči vychádzajúci z uličiek mali výhľad. Pri jednej uličke to tam aj bolo, lenže to vybledlo a tak tam opäť parkujú.
Osobne si myslím, že jeden pruh na prejazd cez túto ulicu stačí.

Každopádne reakcia na podnet: tam mala byť privolaná mestská polícia. Hento je naozaj už moc.
27. november 2018

ivana

Michal parkovaciu politiku musi riesit mesto to je jasne. Avšak, su medzinami všelijakí neprajníci, ktorí aj napriek tomu ze veľmi dobre vedia aka je situácia s parkovanim na sídliskách ( a v celom meste vie. Študentská ) volaju mestskú políciu, ktorá ľuďom za to ze parkujú na “zeleni” hoci tam zeleň uz davno nie je dava pokutu. Tak ide len o to ze nech sa kazdy meria rovnakým metrom. ... hoci pokutovanie nic nerieši a to polícia veľmi dobre vie. Pekny den

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania