J. G. Tajovského-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Pavol28 26. decembra 2018

V parku na Mozartovej ulici sa nachádza nekompletný kôš na odpad. Košu chyba poklop. Navrhujem kôš skompletizovať aby sa neplnil napríklad snehom atď. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania