J. G. Tajovského-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Pavol28 26. decembra 2018

Vedľa komplexu Kasale, pri zdravotnom stredisku sa nachádza parčík ktorý je záprazdneny rôznym odpadom (plastové fľaše, igelitky, sklo atď.). Vzhľadom na pohyb osôb a aj vzhľadom k životnému prostrediu v ktorom občania žijú navrhujem uvedené miesto upratať resp. odstrániť odpad. O.s. miesto je pod kamerami a neviem prečo nie je riešené.

09. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
aktivační pracovníci upratujú po vianočných sviatkoch postupne celé mesto. Upratovalo sa už na Družbe, potom mali upratovať aj na Prednádraží, ale pre sneh to nie je možné. Momentálne spolupracujú pri odhŕňaní snehu. Hneď, ako to bude možné, sa bude upratovať aj táto lokalita.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? marec 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
18. marec 2019

Matúš G

Priestior je vycisteny.
22. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
priestranstvo z podnetu je vyzbierané, ako dokladajú priložené fotografie.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania