J. G. Tajovského-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Pavol28 26. decembra 2018

Telefónna búdka ktorá sa nachádza na ulici Jána.G. Tajovského bola rozbitá, zodpovedný pravdepodobne zabezpečili odstránenie rozbitého skla ale to že búdka má po stenách trčiace sklo nikto asi nemyslel. Jedná sa o riziko poškodenia zdravia pre deti. Navrhujem uvedenú búdku dať riadne vyčistiť od časti skla alebo sklenenú výplň doplniť.

11. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na podnet sme upozornili firmu Slovak Telekom, riešenie a vyriešenie podnetu je v ich kompetencii.
Kto? Slovak Telecom

Mestský úrad Trnava
26. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
s problémom týkajúcim sa rozbitého skla na bývalej telefónnej búdke pri Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny v Trnave sme oslovili jej správcu, spoločnosť ZION MEDIA Corporation. Spoločnosť prisľúbila jej opravu do dvoch týždňov.
Kto? ZION MEDIA Corporation
Kedy? apríl 2019

Odbor právny a majetkový

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania