Ulica Botanická-vandalizmus-graffiti

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Pavol28 26. decembra 2018

Graffiti na stene objektov MTF STU v Trnave. Navrhujem informovať zodpovedných a vyžiadať odstránenie poskodenia. Určite sa vysoká škola nechce propagovať graffitmi na zrekonštruovaných objektoch.

21. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o graffiti na budove v správe MTF STU sme informovali vedenie fakulty, odkiaľ sme dostali odpoveď, že tento podnet prerokovali a graffiti dajú odstrániť.
Kto? MTF STU v Trnave

Mestský úrad v Trnave
02. apríl 2019

Pavol28

Pekný deň prajem. Len pre informáciu. Grafity si stále na mieste ako dokladuje priložené fotografia
19. máj 2019

Pavol28

Pekný deň prajem. Grafity sú stále na mieste.
21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zamestnanci MTF Slovenskej technickej univerzity Bratislava so sídlom v Trnave boli na podnet opätovne upozornení. Mesto Trnava nemá na jeho riešenie žiaden dosah.

Kto? MTF STU v Trnave

Mestský úrad v Trnave
21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobry den
MTF STU pripravuje riesenie pre predmetnu plochu na júl 2019.
za pochopenie dakujeme
prijemny den
MTF STU
Kedy? 3 mesiace

Gerulova Kristina, prodekanka pre rozvoj ludskych zdrojov, MTF STU

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania