Ulica Ludvika van Beethovena-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Pavol28 26. decembra 2018

Pekný deň prajen. Na ulici L.. Beethovena sa nachádza poškodený resp. nekompletný kôš na odpad. Kôš odporúčam skompletizovať aby sa neplnil snehom, vodou a aby nebol odpad rozfúkavany vetrom.

28. december 2018

Pavol28

Pekný večer prajem. Chcel by som informovať, že dnes som pri prechádzke našiel na mieste osadený nový kôš. Za rýchle vybavenie ďakujem. Prikladám foto. Podnet môže byť uzavretý ako vybavený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania