Ulica Jána Hajdóczyho-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Priechod pre chodcov pri križovatke ulíc J. Hajdóczyho a Cukrová je značne poškodené a opotrebované. Odporúčam v prípade dobrých klimatických podmienok vykonať obnovu značenia. Prikladám fotografiu

16. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
križovatka bude riešená v rámci rekonštrukcie Hajdóczyho ulice. Pri tejto príležitosti tu bude vyznačený aj priechod pre chodcov.
Kto? Odbor investičnej výstavby

Odbor dopravy a komunálnych služieb
08. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
toto dopravné značenie bolo zadané do tohtoročnej obnovy vodorovného dopravného značenia.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania