Ulica Tehelná-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Pavol28 27. decembra 2018

Pekný deň prajem.
Na Tehelného ulici sa nachádza dopravná značka (podľa v.č. 9/2009 Z.z., príloha č.1, A15 Deti) ktorá je vyblednutá. Dopravné značenie je potrebné obnoviť nakoľko je značenie vyblednuté. Je potrebné zabezpečiť potrebnú údržbu alebo opravu čo najskôr keďže onedlho skončia prázdniny a deti začnú v uvedenej časti chodiť do škôlky/školy a na predmetnej ulici bude väčší pohyb deti. Ďakujem za vybavenie.

28. december 2019

Pavol28

Pekný deň prajem. problém stále nie je vyriešený, poškodená dopravná značka je ešte viac nečitateľné a nespĺňa podmienky STN resp. príslušnej leg. Žiadam o opätovné zaslanie podnetu zástupcom mesta a žiadam zástupcov mesta o vyjadrenie. Prikladám foto
20. september 2020

Pavol28

Pekný večer. Problém stále nie je vyriešený. Navrhujem opätovné osloviť predstaviteľov mesta. Ďakujem
22. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mestský úrad v Trnave
22. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Vašu požiadavku sme zaevidovali a v najbližších dňoch bude značka vymenená. Ďakujeme za trpezlivosť

Odbor dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania