Orechová ulica-cesta-neodhrnutá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Peter 09. januára 2019

Chcel by som dať do pozornosti dôkladnosť čistenia ciest. Pevne verím že mesto za túto činnosť platí. Na fotografiách je vidieť akým spôsobom sú čistené cesty že už a zákrute zodvihne radlicu lebo je na čistenie používané osobné motorové vozidlo. Nehovoriac o tom že ani nedošiel na koniec ulice a dokonca na zákrute nechal kopu snehu takže ak to zamrzne tak budú mať autá pekný problém dostať sa cez to bez poškodenia spodných častí auta. Tieto fotografie sú vyhotovené 8.1.2019 o 21.40. Takto nedbanlivo to bolo spravené aj napriek tomu že už predtým bolo volané ohľadom toho že pluh neprišiel až na koniec ulice. Nedá sa nemyslieť na to že to bolo náročky ako odplata za nahlásenie rýchleho zmiznutia z ulice.

10. január 2019

xxx

Paráda, závidíme, užívajte!
10. január 2019

Marek

ani jeden chodnik na druzbe neni odhrnuty a uz 3dni nesnezi,bravoooo lepsia Trnava
10. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme postúpili spolupracujúcej firme s dôrazom na zjednanie nápravy.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb

Odbor dopravy a komunálnych služieb
10. január 2019

TOP

Marek 3 dni nesnezi ? Vcera rano som mal na aute novych 10 cm....Na druzbe odhrnali od utorka niekolko krat tak tu prosim ta neklam diky
10. január 2019

natare

Ale cyklochodník na Rybníkovej odhrnutý je už od utorka večera. Takže, do práce na bicykloch.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania