Ulica Teodora Tekela-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Adrián Mních 17. januára 2019

Dobrý deň,
pri Teodora Tekela 16 je výtlk, za opravu vopred ďakujem.

17. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
výtlky začneme postupne opravovať vo štvrtom kalendárnom týždni 2019.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
02. marec 2019

Adrián Mních

už je výtlk opravený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania