Špačinská cesta-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Na strom pri chodníku niekto vyhodil blikajucu svetelnú reťaz. Je to síce krásna ozdoba, ale nepatrí tam.

16. február 2019

Peto

pribudla ďalšia reťaz na vedľajšom strome
21. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v prípade, že budeme mať zabezpečenú plošinu na iné práce alebo rezy, na ktoré ju budeme potrebovať, tak zabezpečíme aj odstránenie tejto vianočnej dekorácie. Ide len o estetickú záležitosť, prenajímať pre ňu plošinu by bolo nehospodárne nakladanie s finančnými prostriedkami mesta.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania