Šrobárova ulica-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Mike8 21. januára 2019

Pekný deň prajem. Na Šrobárova ulici (pri trafostanici) sa nachádza čierna skládka odpadu. Skládku je potrebné v zmysle zákona odstrániť.

20. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
odpad je už odstránený, tento podnet je momentálne vyriešený.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania