Ulica Spartakovská-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Igor 21. januára 2019

Neporušujú tieto reklamné prívesy zákon?Nemajú dĺžku väčšiu ako 5 metrov?Je to už vrcholná drzosť pána podnikateľa.Môžte tiež už konečne zverejniť ako boli tie reklamné prívesy riešené?Alebo niekoho kryjete páni z mestskej polície?

22. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe podnetu sme vec preverili a začali objasňovanie troch priestupkov na úseku bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky.
Kto? Mestská polícia mesta Trnava

Mestská polícia mesta Trnava
24. január 2019

Peter

Nie je v Trnave nahodou povolene stat len na oznacenych miestach? Lebo minimalne na Frantiskanskej to MsP pokutuje. Nemozu to spravit aj v tomto pripade?
26. marec 2019

Igor

Ulica Spartakovská-parkovanie-problémové

Prečo na parkovisku stále parkujú reklamné prívesy?Už je marec...To stále objasňujete???Z akého dôvodu ich vodič neodparkoval ?
27. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
priestupok bol objasnený, priestupca odmietol zaplatiť pokutu v blokovom konaní a odstrániť vozíky z parkoviska. Vec bola 7. 2. 2019 odoslaná na prejednanie priestupku správnemu orgánu, ktorým je v tomto prípade Okresný dopravný inšpektorát v Trnave.
Kto? Okresný dopravný inšpektorát v Trnave

Mestská polícia mesta Trnava
27. marec 2019

Juraj

Tento pan podnikatel si z mesta robi trhaci kalendar.
27. november 2019

Nivy

Asi pred mesiacom som tam bol. a naozaj to na pohľad nepôsobí dobre.
30. november 2019

Igor

prečo nekoná mestská polícia???To čo je za náčelníka???
04. február 2020

Igor

Sú tu už tri reklamné prívesy.K tomu pánovi čo kandiduje za politickú stranu sa radšej nebudem vyjadrovať.Poprosím odtiahnuť tie reklamné prívesy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania