Ulica Veterná-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Adrián Mních 25. januára 2019

Dobrý deň,

prosím o zabezpečenie natretia priechodu pre chodcov na Veternej pri Tescu. Ďakujem.

25. január 2020

Maria Belicova

Pripajam sa k podnetu, velmi opotrebovane znacenie. V noci takmer neviditelne.
Je to dost zavazne, nakolko sa tu pohybuje znacne mnozstvo aut so SPZ inych miest, ktori nemusia v tej "rychlosti" a po tme zaznamenat pohyb chodcov.
06. júl 2020

Peter

ocividne tesco na vsetko dlabe a mesto nie je schopne ich pritlacit
22. august 2020

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.