Zelenečská ulica-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Lubor Bednár 05. februára 2019

Po odstavení Mikovíniho ul. (najmä), je problematická doprava - odbočovanie z G. Steinera do ľava na Zelenečskú a upozorňujem, že ešte nebezpečnejšie je odbočenie z prava z G. Steinera na Zelenečskú a následné zabočenie do ľava na Púpavovú. Taktiež je uzavretím tejto ulice veľmi zhustená premávka od Linčianskej po Zelenečskej cez Púpavovú (skracovanie si cesty na Tamaškovičovu). Nebezpečie hrozí najmä chodcom, kt. v tom mieste majú prechod, prípadne stret s autom vychádzajúcim z malého parkoviska pri bytovke. Tie autá tam zatáčajú veľmi agresívne....Navrhujem ráno a poobede v špičkách dohliadať, príp. korigovať v danom mieste dopravu, resp. v tomto mieste znížiť rýchlosť.

05. február 2019

marika

tešíme sa, konečne ticho......prečo nie je odbočka aj na Gorkého?
05. február 2019

marika

toto je úplne identická situácia aj tu na kruhovom v zápche ...teraz sa bolo treba stotožniť na uliciach Steinerova - Gorkého...jasné, nikomu sa to nepáči, no skúste si to aspoň Zopár MESIACOV...tu to skúšame zopár rokov bojov z kamenným mlynom..my tej boj s hlukov ťaháme dosť dlho bezúspešne
06. február 2019

Flego

Na Púpavovú dať "prejazd zakázaný" tak ako je na Fraňa Kráľa, pretože jazda po Kozáckej aj tak nikomu nepomôže - na konci ich na Tamaškovičovu nikto nepustí a tak tam stoja v zápche.
15. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o podnete sme informovali Okresné riaditeľstvo PZ SR Trnava.
Kto? Okresné riaditeľstvo PZ SR Trnava

Mestský úrad v Trnave
26. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Okresný dopravný inšpektorát v Trnave z dopravno-inžinierskeho hľadiska nemá žiadne podnety resp. návrhy na úpravu prenosného dopravného značenia, ktoré by viedli k zlepšeniu dopravnej situácie na daných uliciach v Trnave.

OR PZ ODI Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.