Kamenný mlyn-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Ladislav 10. februára 2019

Dobry den.Poprosim o vyprazdnenie smetnych kosov v Kamennom mlyne pri novom podiu vod foto.Nachadza sa to na novom strkovom chodniku v lesiku vedla restauracie Koliba.
Dakujem

11. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme zadali spolupracujúcej firme.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? február 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
09. apríl 2019

Matúš G

Vybavené.
07. september 2019

Roman

Dobrý deň,

jeden kôš z troch na tomto mieste je aktuálne opätovne preplnený. Prosím znovu doriešiť.
Ešte prosím o odpoveď na otázku, " S akou frekvenciou je povinná vyprázdňovať tieto koše zazmluvnená spoločnosť podľa platnej zmluvy? "

Ďakujem

Roman
20. september 2019

Jana M

Kamenný mlyn-kôš-preplnený

Dobrý deň , v Kamennom mlyne na novom chodníku, vysypanom kameňmi, sa nachádzajú plné odpadkové smetné nádoby. Podľa množstva vidno, že dlhšiu dobu neboli vysypané. Je to ten nový náučný chodník. Ďakujem vopred za prešetrenie.
18. marec 2020

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania