Ulica Vladimíra Clementisa-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Ivana 15. februára 2019

Jeden z kosov v oddychovej zone je rozpadnuty.

26. september 2019

Ivana

Minule som to uz videla opravene, len to nemam odfotene.
01. júl 2020

Matúš G

Aktualny stav.
10. máj 2022

Matúš G

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
11. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet posielame k vybaveniu, budeme vás informovať.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania