Ulica Vladimíra Clementisa-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Adrian 20. februára 2019

Z tuje na rohu bytového domu na Clementisovej 66 niekto orezal konáre ešte na jeseň roku 2018 a doposiaľ ležia na zemi. Podobná situácia je oproti cez cestu pri parkovisku pred Hotelom Spectrum. Tam sú tiež orezané konáre z ihličnanov už niekoľko mesiacov na zemi.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania