Ulica Vladimíra Clementisa-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Adrian 20. februára 2019

Stavna polopodzemných kontajnerov má jeden negatívny aspekt, ktorý už skoro dva mesiace nie je vyriešený. Na ceste a parkovacích miestach zostalo blato po stavebných mechanizmoch, ako aj štrk zo stavby. Zem, na ktorej mechanizmy stáli, resp. sa po nej presúvali zostala rozoraná. Veľmi neprofesionálny prístup zo strany stavbyvykonávajúcej firmy. Mimochodom, aké sú plány s bývalým stojiskom kontajnerov?

21. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na podnet (neupravený terén a špinavá komunikácia po výstavbe polozapustených kontajnerov) sme upozornili spolupracujúcu firmu.
Tento podnet, ako aj jemu podobné, budeme riešiť komplexne pre všetky stojiská, ktoré sa budovali koncom roka 2018 a ktoré preberieme od dodávateľa na konci februára. Odbor územného rozvoja a koncepcií musí vypracovať projektovú dokumentáciu k ich adaptácii na parkovacie miesta a pod., následne Odbor dopravy a komunálnych služieb zrealizuje ich úpravu. Prebudovanie sa plánuje v priebehu tohto roka, preto prosíme občanov o trpezlivosť pri riešení podnetu.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
15. marec 2019

Marek

okolo kontajnerov to ako tak urobili ale bordel po štrku je stale na parkovacich miestach

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania