Ulica Teodora Tekela-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
erik 21. februára 2019

Prosím o odstránenie odpadu z bývalého stojiska kontajnerov, nakoľko spoluobčania si z neho robia zberný dvor.

21. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na podnet (vytváranie nelegálnej skládky na bývalom stojisku) sme upozornili spolupracujúcu firmu.
Tento podnet, ako aj jemu podobné, budeme riešiť komplexne pre všetky stojiská, ktoré sa budovali koncom roka 2018 a ktoré preberieme od dodávateľa na konci februára. Odbor územného rozvoja a koncepcií musí vypracovať projektovú dokumentáciu k ich adaptácii na parkovacie miesta a pod., následne Odbor dopravy a komunálnych služieb zrealizuje ich úpravu. Prebudovanie sa plánuje v priebehu tohto roka, preto prosíme občanov o trpezlivosť pri riešení podnetu.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
22. február 2019

jozef

Niečo podobné je aj v meste vedľa vietnamského bufetu a nechtového štúdia, je to tam už tri týždne , je to pri MÚ, mestskej polícii a nebolo by od veci keby mestský policajti okrem dávania pokút si niekedy aj všimli verejného poriadku a poprípade upozornili prevádzky v okolí ,dnes bude vietor a všetko rozfúka, prosím o nápravu
01. marec 2019

erik

Chcem sa spýtať kedy bude neporiadok z bývalého stojiska kontajnerov odstránení? Sú dva týždne od nahlásenia a neporiadok sa iba kopí.
21. máj 2019

erik

Ulica Teodora Tekela-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Prosím o odstránenie z bývalého stojiska na odpad, veľké množstvo konárov a lístia ktoré sa nachádza vo vreciach a patrí na kompost... Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania