Ulica Bedřicha Smetanu-trávnatá plocha-vyschnutá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Ivana Uhlíková 27. februára 2019

Pohrabané lístie a dané na kopy, no nemá kto vyviezť. V bytovom dome B. Smetanu 7 pracovníci boli očistiť šípkové ruže a tieto už pohrabané kopy lístia vo vedľajšom vchode tam nechali.....

08. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
lokalita už bola vyčistená, podnet je momentálne vyriešený.

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania