Ulica Vladimíra Clementisa-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Adrián Mních 03. marca 2019

Vozidlo bez TK a EK pred parkovacím domom na Vl. Clementisa.

05. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe podnetu sme 4. 3. 2019 vec preverili priamo na mieste, kde sme zistili, že vozidlo vzhľadom k svojmu technickému a vizuálnemu stavu narušuje estetický vzhľad mesta. Na vozidlo sme umiestnili výzvu k splneniu povinnosti držiteľa vozidla v zmysle zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zahájili proces identifikácie jeho držiteľa s cieľom vyzvať ho aj iným spôsobom, aby vozidlo odstránil.
Kto? Mestská polícia mesta Trnava

Mestská polícia mesta Trnava
28. jún 2020

Peter

27.7.2020, vozidlo stale odstavene a nadalej zarasta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania