Ulica Vodná-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Kristína Jankovičová 05. marca 2019

Vytrhnuty a chybajuci kos na rohu Vodnej a Hranicnej ulice

17. apríl 2019

Martina Uhričová Šarvaicova

Ulica Vodná-kôš-preplnený

Smetny kôš preplnený, križovatka ulíc Hraničná a Vodná v Modranke, smer Trnava popri Trnávke
18. apríl 2019

Kristína Jankovičová

Ten kôš je bohužial dlhodobo preplnený, nonstop keď idem okolo je plný.
23. apríl 2019

Martina Uhričová Šarvaicova

Ulica Bosniacka-kôš-preplnený

Križovatka ulice Vodná, kôš preplnený, prosim o riešenie. Ďakujem Šarvaicova
24. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme včera, t. j. 23. 4. 2019, sme podnet zadali na vyriešenie spolupracujúcej firme.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? apríl 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
26. apríl 2019

Matúš G

Dnes takmer prazdny.
29. január 2020

Kamil Pilárik

Ulica Vodná-kôš-chýbajúci

Už dlhšie chyba kôš, zostal len držiak a často aj neporiadok.
Treba doplniť a pravidelne odoberať odpad
06. február 2020

Kamil Pilárik

Pásová ulica-kôš-chýbajúci

Chýba kôš a vzniká neporiadok
Ľudia vytvorili kôš z igelitky
26. máj 2021

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania