Ulica Hlavná-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Micro 09. marca 2019

Prečo nie sú arboria bicykle v teréne?
Dnes je 7 na radnici. Včera som ich tam napočítal 10.

09. marec 2019

Alena

Na Linčianskej včera (8.3.2019) určite boli. Myslím že aj vo štvrtok.
12. marec 2019

Juraj

Su v terene, len je dost problem v spickach nejaky volny najst (na mape su vzdy len volne zobrazene).
26. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
1. 3. 2019 bolo do spustenej prevádzky použitých 50 elektrobicyklov, ale keďže sa na nich postupne vyskytli poruchy, boli stiahnuté (na radnicu). V tom čase sa vykonával ich servis, takže v aplikácii boli vidieť, ale odložené na radnici.

Team Bikesharing
14. apríl 2019

Peter

Ulica Hlavná-Verejné služby-iné

Dobry den,

v centre nie je mozne pozicat bicykel, ziadny podla app nie je volny ale v zamknutom dvore radnice je 10 volnych ebikov. Preco? Podla vseobecnych pidmienok mozu bicykle parkovat len na verejne dostupnom mieste, co zamknuty dvor radnice nie je. Preco ich pred zamknutim radnice nevytlacite von??
14. apríl 2019

TOP

Mas to pisane v predoslom prispevku ze sa tam vykonava servis. Ked ho spravia daju bycikle von. Dnes tam uz niesu. Inac kam jazdis o 10 a o 11 vecer?
14. apríl 2019

Micro

Tie bicyke tam boli už v sobotu. Asi ich nemá kto opraviť. Počkajú do pondelka. Mohli ich aspoň vypnúť, nech ich tam ľudia nehľadajú.
15. apríl 2019

TOP

V nedelu tam uz neboli tak netrep ze pockaju do pondelka.
15. apríl 2019

TOP

Je 8 dalsich vyse 20 volnych kde je problem?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania