Ulica Botanická-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený

Prosim o zvysenie frekvencie odvozu odpadu z kontajneroveho stojiska pred bytovym domom Botanicka 4-6. Najma nadoba na plasty sa zvykne rychlo zaplnit a v takomto stave je niekolko dni. Ide o pravidelne sa opakujucu situaciu, dosledkom coho je v celom okoli neporiadok, kedze staci mierny vietor. Dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania