Ulica gen. Goliána-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Treba vymeniť kôš na sklo na stojisku 427 za novy zelený zvon.

15. marec 2019

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania