Kamenná cesta-zastávka MHD -chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
natare 17. marca 2019

Na zastávke pri cintoríne chýba pravdepodobne od zmeny v decembri cestovný poriadok na linku č. 13.

22. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podľa informácií z firmy Arriva Trnava, a. s., bola včera výveska na základe tohto podnetu opätovne vylepená. Určite tam však nechýbala od zmien cestovných poriadkov v decembri.
Kto? Arriva Trnava, a. s.

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.