Zelený kríčok-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Rozbité sklo na chodníku pri vstupe do Promenády od Zel.Kríčka.

21. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
sklo bolo operatívne pozametané. Podnet je vyriešený, ako dokazuje priložená fotografia z 19. 3. 2019.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania