Ulica Vladimíra Clementisa-schody-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Lubica 18. marca 2019

Dobrý deň,
prosím orezať krík, ktorý presahuje zábradlie tak, že sa nedá tlačiť bicykel po žliabku, ale nedá sa používať zábradlie ani na pridržiavanie sa pri chôdzi po schodoch. Ďakujem.

21. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na podnet sme upozornili spolupracujúcu firmu. Ker zreže takým spôsobom, aby bolo schodisko úplne priechodné.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb

Odbor dopravy a komunálnych služieb
27. jún 2019

Lubica

Dobrý deň, ku dnešnému dňu sa to zmenilo k horšiemu, konáre podrástli a po schodisku sa chodí zle aj chodcom. Cyklista si musí bicykel preniesť.
Veľký problém je opakovane aj na Bučanskej ceste, kde opäť prerastajú náletové stromy baza, javory....a bránia výhľadu chodca pri prechode cez cestu, tak isto vodič má zhoršený prehľad o prechode.
09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
rezy zelene v tejto lokalite má na starosti firma Tvorsad, u ktorej sme urgovali riešenie podnetu.
Kto? Tvorsad
Kedy? júl 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
26. júl 2020

Erik

Ulica Vladimíra Clementisa-krík-neostrihaný

Prosím kompetentých o ostrihanie pichľavého kríku zasahujúceho do prechodnej šírky terénneho schodiska - ohrozuje najmä malé deti.

Ďakujem.
27. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. Podnet budeme aktualizovať.
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava
31. júl 2020

Hana

Prosím samosprávu, aby dali aj upratať priestor schodiska od množstva odpadkov,ktoré je tam odhodené, od septembra bude po schodisku prechádzať veĺa detí do MŠ.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania