Ulica Spartakovská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Jozef 19. marca 2019

Dobry den. Po odstraneni stojnych kontajnerov zopar menej inteligentnich obyvatelov obytneho domu aj nadalej vynasa smeti do tohto prazdneho priestoru. Treba s tym cim skor nieco urobit, pretoze bezdomovci sa v smeti prehrabavaju a rozširujú neporiadok a zaroven sa siri z tohto miesta neprijemny zapach.

19. marec 2019

Hana

Už uplynuly 3 mes.dokedy budeme čakať na zrušenie starých kont.miest ?, živý plot z kríkov začíná rašit a bude ho škoda vykopat, takto sa mohli presadiť na iné miesto.
25. júl 2019

Matúš G

Stojisko je už zrušené.
04. október 2019

TOP

vyriesene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania