Ulica Kollárova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Štefan Gál 20. marca 2019

Dobry den,
na cyklochodniku spajajucom Hospodársku s ulicou Andreja Hlinku nesvieti lampa verejneho osvetlenia. Stoziar nema ziadnu identifikacnu nalepku s QR kodom, tak tento podnet pridavam sem. Na stoziari je nalepene cislo 7. Stoziar je najblizsie ku garazi sup.c. 5025.
Za rozsvietenie vopred dakujem.

21. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poruchu sme nahlásili správcovi verejného osvetlenia. Predpokladaný termín odstránenia poruchy je do konca tohto týždňa.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? marec 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
26. marec 2019

Štefan Gál

Ďakujem, rozsvietene. Prosim oznacit ako vyriesene.
26. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
porucha na osvetlení je už odstránená.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania