Ulica Lipová-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Valentino 27. marca 2019

Dobry den Prajem, pisem ohladom Lipovej ulici v Modranke, hlavne useku kde je slepa ulica, pred rokmi ked sa robila kanalizacia, tak mesto Trnava skusalo u nas experiment, ze namiesto krasneho kvalitneho asfaltu, nam daju tzv.striekany asfalt, co je tenka max.1cm hruba vrstva nastriekanej zmesi asfaltu a kamena.Roky sa to lupe, kamienky mame az v dome, v autach stale, vo dvoroch.Dnes rano preslo umyvacie auto a cestu nam povysaval aj s kusami cesty - striekaneho asfaltu a zostal len stary beton a kopa prachu.Prosim o napravu a opravu cesty.Dakujem.

27. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme poslali na Odbor dopravy a komunálnych služieb, kde sa ním budú zaoberať a vyriešia ho s ohľadom na možnosti rozpočtu, personálne kapacity, množstvo a rozpracovanie ostatných podnetov, ako aj poveternostné podmienky.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb

Mestský úrad v Trnave
27. marec 2019

jozef

Vazeni uz byste tu reakciu na podnety mohli zmenit pri vsetkych podnetoch to opakujete dookola bez konkretnej reakcie na uvedeny podnet chore
04. jún 2019

Valentino

Jeden zazitok, pred par tyzdnami rano o 6.00 cca mestske vozidlo cistilo cesty, aj nasu Lipovu ulicu, na ktorej sa pred cca 10 az 15 rokmi robil experiment so striekanym asfaltom, vysledok mate na fotkach. Cistiace vozidlo povisavalo aj ten az 1cm hruby akoze asfalt, kamienky zmiesane so smolou a mame katastrofalnu cestu a kamiensky az v spalni.Myslim, ze nemenovana firma vyhrala zakazku na 4.1mil.eur prave na taketo opravy.Firmu poznam, musim povedat, ze ma velmi dobre meno.Staci len prikaz od mesta.Dakujem.
13. máj 2021

Valentino

Ulica Lipová-cesta-rozbitá (väčší úsek)

V 21.storoci ked mesto TT setrilo na Modranke a namiesto asfaltu nam dalo striekany asfalt, ktory sa roky droby,prach,kamene v trave, dnes poslu cistit krajnice,samozrejme vodic si neuvedomí,ze to rozdrobi este viac,po celej ceste kamene,hlavna vec,ze cyklochodniky mame pomaly aj na mestsku vezu.Firma CS,s.r.o.vyhrala tender na 4mil.na udrzbu a opravu ciest,chodnikov,len to nie je vidiet.Ulica ma 150m, kriticke je to pred nasim domom.Pani z mesta,par eur snad najdete a nastriekate novy asfalt.
19. máj 2021

jozef

Veru fláka sa to v poslednom čase
08. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, v uvedenej lokalite preveríme rozsah potrebnej opravy krytu vozovky zo živičného krytu, dáme oceniť a predložíme na posúdenie vedeniu mesta, ktoré rozhodne o termíne realizácie.

Odbor dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.