Detské ihrisko 4

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Flego 01. decembra 2013

Toto detské ihrisko sa nachádza hneď vo vedľajšom dvore pri detskom ihrisku 3. Je z rovnakých materiálov a má aj rovnaký problém - farba na všetkých drevených prvkoch je olúpaná a neošetrené drevo v zime zvlhne a začne hniť.

05. december 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet.
Potrebné opravy detských ihrísk a obnova náterov sa uskutoční v jarných mesiacoch roku 2014.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
23. august 2014

Flego

obnova náterov v jarných mesiacoch :-)) už je skoro po lete a stále nič
11. november 2015

Matúš G

Ani v roku 2015 nebolo ihrisko namaľované. Kedy príde k realizácii?
01. august 2016

Matúš G

Ihrisko je namaľované.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania