Ulica gen. Goliána-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Odtrhnutý poklop z kontajneru na plast na stojisku č. 427.

14. apríl 2019

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania