Ulica Hospodárska-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
MS 08. apríla 2019

Dobry den, v promenade pri hradbach je brlhoh bezdomovca. V okoli su porozhadzovane flase od alkoholu a mur hradieb na tych miestach sluzi ako WC.

09. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
tento podnet je už vyriešený. Lokalitu vyčistili aktivační pracovníci.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb

Odbor dopravy a komunálnych služieb
20. apríl 2019

MS

Ulica Hospodárska-vandalizmus-pitie alkoholu na verejnosti

Brloh bezdomovca pri hradbach + rozhadzana degustacna vzorka z kontajnera o par metrov dalej.
Znova prosim MsP Trnava o castejsie a pravidelne kontroly v promenade, stava sa tam z toho utocisko asocialov a ozratych deti.
26. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedený podnet je opätovne vyriešený, ako dokladajú priložené fotografie.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania