Ulica Seredská-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Katarína Šestáková 14. apríla 2019

Dobrý deň.
Už nejaký ten piatok zavadzia táto MEGA CIEVKA od káblov pri výjazde z bočnej ulice vedľa cintorína v Modranke (smer z Tichej) na hlavnú (Seredskú) ulicu. Či už vodiči odbáčajú vpravo alebo vľavo, nič nevidia. Alebo sa to odstráni, až keď sa stane nejaká dopravná nehoda? Firma, ktorá realizuje pre Slovak Telekom výkopové práce v Modranke, by ju už konečne mohla odstrániť (toto nie je jediná vec, čo tu po nich zostala) a dať veci do pôvodného stavu. Nech nám z Modranky nerobia smetisko (ďalšia menšia kartónová cievka je napr. už niekoľko dní pred školou).

02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
firma vykonávajúca práce v MČ Modranka bola vyzvaná na odstránenie neporiadku a materiálov použitých pri budovaní optickej siete pre Slovak Telecom.
Kto? súkromná firma
Kedy? máj 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania