Ulica Spartakovská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený

Dobrý deň. Chcem sa informovať či mesto Trnava plánuje renováciu - opravu cesty a okolitého priestoru pred bránou zimného štadióna ( hneď za zástavkou MHD )zo Spartakovskej ulice. Priestor je dlhodobo zanedbaný, bez obrubníkov a kaluže blata sú dlhodobo plné odpadkov. Ďakujem

26. apríl 2019

TOP

Tento priestor by sa mal riesit spolu s projektom cykochodnika na spartakovskej

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania