Ulica A. Žarnova-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení

Dobry den,

Viem, ze toto nie je v kompetencii mesta, ale myslim, ze hlavna cast pacientov bude priamo z TT. Mozno by vedelo mesto statnej nemocnici ponuknut velmi efektivnu pomoc pri udrzbe zelene, ako by mohlo, paradoxne predrazene, vypadnut z verejneho obstarania. Aj “reciprocne”.

Podnet: V okoli detskeho oddelenia padaju zo stromu tazke suche konare. Tretia foto je z inej casti arealu nemocnice. Aj ked vidno novu vysadbu, zda sa, ze diagnostika, udrzba zelene a chodnikov sa zjavne roky nekona. V pozadi je nieco, co pripomina fontanu... . Myslim, ze prijemcov benefitov(dodavatelov) aj v tejto nemocnici by sa naslo a radi by svoje meno spojili s dobrocinnostou, ktori by vedeli a mali z coho prispiet, ak by taku ponuku vo verejnom zaujme dostali ;-).

Vopred dakujem.

29. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o podnete sme informovali Fakultnú nemocnicu v Trnave, jeho riešenie nepatrí do kompetencie Mesta Trnava. Údržba zelene a komunikácií je zložitejšia agenda ako "reciprocita". Aj sponzorovanie investičných akcií vo Fakultnej nemocnici v Trnave s cieľom zútulniť areál nemocnice patrí čisto do kompetencie Fakultnej nemocnice v Trnave. Ak viete o niekom, kto by im mohol poskytnúť konkrétne riešenie, obráťte sa priamo na vedenie Fakultnej nemocnice v Trnave.
Kto? Fakultná nemocnica v Trnave

Mestský úrad v Trnave
30. máj 2019

Lubo

Dnes + foto (pre admina. Foto aj pred tym ale nepresla).
05. jún 2019

Lubo

Ulica A. Žarnova-strom-zlomený konár

Foto update existujiceho odkazu - foto stavu z konca Maja.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania