Starohájska ulica-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Petra 04. mája 2019

Na ulici Vladimira Clementisa na detsko ihrisku za VUC je plny kos viac ako tyzden a dnes rano vyzera takto

06. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na podnet sme upozornili spolupracujúcu firmu, neporiadok okolo koša bude v čo najkratšom termíne odstránený.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? máj 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
06. máj 2019

Petra

Dobry den, evidentne to uz vyriesila nejaka osoba zo sidliska kedze smeti su uz vyzbierane kedze tam odpadky lietali naokolo ale nic nemeni na tom ze su tam dost casto preplnene odpadkove kose. A to aj dnes smerom z Clementisovej ulici po schodoch na Hlboku ulicu
24. október 2019

Roman

Ulica Hlboká-kôš-preplnený

Preplnený a rozhádzaný kôš, pri detskom Ihrisku.
28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na podnet sme upozornili spolupracujúcu firmu.
Kedy? 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania