Ulica Osadná-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Marian 06. mája 2019

Poškodená informačna tabuľa na označenie ulice.

29. máj 2019

Marian

Znacka vymenena.
29. máj 2019

Marian

Znacka vymenena.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania