Starohájska ulica-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Marian 09. mája 2019

Ucpaný odpad na chodníku na lávke.

13. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme zaslali spolupracujúcej firme s požiadavkou na vyčistenie a sfunkčnenie vpustov na lávke.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb

Odbor dopravy a komunálnych služieb
14. máj 2019

Martin

Dobrý den,

Popri sfunkcneni vpustov by mohlo mesto už konečne vyriešiť veľkú medzeru na zabradli. Tak isto aj pri lekárni pri vstupe do polikliniky.
Bolo tu už viacero podnetov na nebezpečné zábradlie a stále nic!
Čaká mesto až kým sa stane nejaké nestastie?!
14. máj 2019

Marian

Martin treba dat foto.
14. máj 2019

Martin

Dobrý den,

Fotka zábradlia je uvedená v príspevku. Ta medzera medzi lávkou a začiatkom zábradlia je krásne vidieť na uvedenej fotke.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania