Bratislavská ulica-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Štefan 09. mája 2019

Na Bratislavskej ulici je upchatý kanál

14. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
táto cesta je v správe Slovenskej správy ciest, odkiaľ nás informovali, že v mesiacoch máj, jún 2019 budú vykonávať prostredníctvom zmluvných dodávateľov "vysprávky lokálnych nerovností dýzovou metódou" na ceste I/61 a I/51 v trnavskom regióne a prečistenie kanalizačných vpustí na Nitrianskej ulici, Tamaškovičovej ulici, Ulici 9. mája a Bratislavskej ulici v Trnave.
Kto? SSC Bratislava
Kedy? 2. štrvrťrok 2019

Mestský úrad v Trnave
05. október 2019

Štefan

Kanál je čistý

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania