Stromová ulica-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Štefan 09. mája 2019

Na Stromovej ulici neodteká dažďová voda, lebo kanál je upchatý

13. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme zaslali spolupracujúcej firme s požiadavkou na vyčistenie a sfunkčnenie vpustov na Stromovej ulici.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb

Odbor dopravy a komunálnych služieb
05. október 2019

Štefan

Kanál plne funguje, a odvádza vodu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania