Ulica Vladimíra Clementisa-parkovanie-nevyznačené miesta

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Matúš 14. mája 2019

Na tomto mieste sa často nachádza veľa bicyklov - okrem iného sa tu nachádza virtuálna stanica bikesharingu. Zároveň tu parkuje jedno auto a často zbytočne blízko pri stojane na bicykle. Vyznačením parkovacieho miesta viac vpravo by sa vytvorilo viac miesta na parkovanie bicyklov a parkovanie auta (ktoré pravdepodobne využíva Stredisko sociálnej starostlivosti) by tým neutrpelo.

15. máj 2019

Juraj

Nie je to miesto kde stoji dodavka náhodou chodnik?
30. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu preveríme a budeme vás informovať.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
08. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v uvedenej lokalite bude realizované rezidenčné parkovanie, v procese prípravy je projekt dopravného značenia a stavebných úprav. Bude realizované dopravné značenie „parkovacia zóna“ v ktorej je státie vozidiel dovolené len na vyznačených parkovacích miestach, tieto parkovacie miesta budú v zóne riadne vyznačené.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
15. júl 2022

Matúš G

Viac priestoru pre bicykle.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania