Ulica Školská-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Poškodená značka.

28. máj 2019

Micro

Oprava v nedohľadne...
11. jún 2019

Micro

Opravené...provizórne.
22. apríl 2020

Milan

chýba značka daj prednosť v jazde
20. máj 2020

Milan

Ulica Školská-vertikálna značka-chýbajúca

Chýba značka, mení to dopravné predpisy na uvedenej križovatke, nikto tento podnet nerieši už mesiace. Pri dopravnej nehode bude zodpovedný kto?
21. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Oprava značky bola zaradená na opravu.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
21. máj 2020

Micro

Konečne...po roku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania