Krupská ulica-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Adrián Mních 15. mája 2019

Dobrý deň, bolo by možné vysadiť do kruhového objazdu 1 vysokokmenný strom. Časom by vrhal tieť na vozovku na rozne svetové strany podla času.

ďakujem

16. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
takéto riešenie predmetnej kruhovej križovatky navrhneme Okresnému dopravnému inšpektorátu PZ SR v Trnave a po schválení zaradíme lokalitu do pripravovanej výsadby stromov.
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? 2019-2020

Odbor územného rozvoja a koncepcií
31. január 2020

Adrián Mních

Dobrý deň, je nejaká nová info k tomuto podnetu?
ďakujem
22. jún 2022

Peter

Ani 3 roky na zasadenie stromu nestacia
22. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
požiadavku na výsadbu stromu evidujeme, zaradíme ju do zoznamu stromov pre jesennú výsadbu 2022.
Kto? odbor územného rozvoja a koncepcií

Mesto Trnava
05. november 2022

Adrián Mních

Zdravím , zabudlo sa vymčalo sa 3 roky? sľuby?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania