Ulica Študentská-značka na ceste -zle viditeľná

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Mike8 19. mája 2019

Pekný deň prajem. Na Študentskej ul. je zle viditeľné vodorovné dopravné značenie na ceste. Prikladám fotografiu.

28. máj 2021

Matúš G

Fotka sice zo zaciatku ulice ale je to vyznacené.
19. jún 2021

Ján

Hotovo, podnet sa môže uzavrieť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania