Starohájska ulica-cyklotrasa-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Juraj 21. mája 2019

Cyklochodnik je prepadnuty a po dazdi voda nema kam odtiect, preto je cely usek cyklochodnika pod vodou. Prva foto pocas dna je z dneska, foto v noci je zo soboty vecer co bolo uz par dni po tom co minuly tyzden prsalo a voda tam stale bola.

02. júl 2019

Matus

Hmm, co takto poobzerat sa aj po jamach plnych vody na cestach pre auta a nie len po mlakach na cyklistickych chodnikoch?
Okoloiduce auto prechadzajuce po jame plnej vody narobi ludom na chodniku viacej starosti.
02. júl 2019

Juraj

Jazdim bikom tak logicky pozeram na tuto cast infrastruktury...
21. február 2021

Vladimir Ekhardt

Starohájska ulica-chodník-znečistený

Zle vyspadovany chodnik na lavke kde sa dlhodobo drzi voda.
21. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, nutnosť opravy tohto úseku evidujeme, prosíme však o trpezlivosť, nakoľko konkrétne táto oprava si vyžaduje použitie špeciálnej technológie a materiálov. Taktiež v rozpočte na rok 2021 nie je daná oprava zahrnutá, budeme sa snažiť ju zaradiť do najbližšej aktualizácie.

Odbor dopravy
18. apríl 2023

Mária

Po dazdi na cyhklotrase velka mlaka,neda sa prechadzat.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania