Ulica Bučianska-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Mario 27. mája 2019

Nepokosena trava vyska uz siaha do 1m.
Na inych miestach po kolena

28. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
druhá kosba v našom meste sa začala 20. 5. 2019. Všetky trávnaté plochy sa kosia postupne. Momentálne, vzhľadom na poveternostné podmienky (časté dažde), dochádza jednak k rýchlejšiemu rastu tráv, a jednak nie je možné kosbu urýchliť, preto prosíme občanov o trpezlivosť pri riešení podnetu.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? jún 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
30. máj 2019

Juraj

Dobrý deň,

odpoveď samosprávy je nepostačujúca. Prvá kosba na mnohých miestach v Trnave bola nedokončená, prípadne odfláknutá.
Celkovo sa kvalita kosby zhoršila a to dokonca aj v lokalite Sever a Juh, kde boli počas posledných dvoch rokov kosby síce pomalšie ale kvalita kosby bola na vysokej úrovni.
Už aj firma z lokality Juh asi na úkor času prispôsobila firma aj kvalitu kosby. Katastrofálna kvalita.
Firmám, ktoré kosia buď pridajte finančné prostriedky inak sa nám zhovadia a zhovadia nám aj zeleň v meste ako to je viditeľné hlavne tento rok v lokalite Juh. Doteraz rokmi najpomalšia kosba ale kvalita najlepšia (týka sa výšky kosby so zreteľom na klimatické podmienky a nie tupé vykosenie trávnika na 2 cm a podobne) , dokočovania úsekov, teraz hrozná kvalita. Nechápem ako sa jedna kvalitná firma dokáže takto zhovadiť po odbornej a kvalitatívnej stránke (na zamyslenie odborníkom z mesta).
Odkážte vedeniu tejto firmy, že takouto kvalitou kosenia ako predvádza tento rok si zákazníkov nezíska. Nech sú radšej pomalší ale nech máme pokosoné trávniky ako predtým. Juraj.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania